• Řídké vteřinové kyanoakrylátové lepidlo

Vynikající řídké vteřinové lepidlo v malé tubě. Výborné i na vyplnění spár, zajištění chicletových klávesnic do rámečku či palmrestu. Pro rychlé vytvrzení doporučujeme aktivátor.

Nejvíce používané lepidlo modeláře, opraváře, šikovných mistrů ve výrobě a doma je vteřinové lepidlo. Jeho rychlá a silná lepivost je neocenitelná při lepení různých materiálů. Lepidlo je jednosložkové, vysoké kvality, které vytváří čisté spojení hladkých, ale i porézních povrchů. Neobsahuje žádné ředidlo, není toxické, zapáchá pouze mírné a není zápalné.

POUŽITÍ: 1- Lepené povrchy důkladně očistěte a odmastěte. 2- Naneste minimální množství lepidla na jeden z lepených povrchů, silně přitlačte, lepenými díly nehýbejte cca 15-20 sekund. Čím je nanesena vrstva lepidla tenčí, tím je spoj pevnější. 3- Po lepení očistěte hrot láhve od zbytků lepidla a po uzavření skladujte na suchém a chladném místě. 4- Není určeno pro lepení skla, porézní gumy, tkaniny, PE a betonu.

UPOZORNĚNÍ: Chraňte si prsty a kůži před slepením - působí již po několika sekundách. V případě slepení prstů je nutné použít aceton nebo teplou vodu s mýdlem.

Balení 1x lahvička 10 g.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Řídké vteřinové kyanoakrylátové lepidlo

  • Cena: 108Kč

  • Cena bez DPH: 90Kč
  • Značka: OEM
  • Kód výrobku: 13907
  • Počet kusů skladem: 3

Podobné výrobky

Aktivátor pro vteřinové kyanoakrylátové lepidlá ve spreji

Aktivátor pro vteřinové kyanoakrylátové lepidlá ve spreji

Aktivátor zvýšením pH zlepšuje polymeraci vteřinových lepidel. Lepené spoje budou mít díky použití a..

136Kč Cena bez DPH: 113Kč

Tagy: řídké, vteřinové, kyanoakrylátové, lepidlo